Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Wyrównanie osnowy GPS - program SurveyGNSS firmy Carlson

SurveyGNSS oprogramowanie do post-processingu (pomiarów statycznych z odbiorników GPS/GNSS jedno- i dwuczęstotliwościowych Satlab i innych) to wiarygodne i precyzyjne narzędzie dla wszystkich aplikacji do post-processingu. Jest ściśle zintegrowane z innymi aplikacjami terenowymi i biurowymi amerykańskiej firmy Carlson.

Carlson SurveyGNSS pozwala użytkownikom na:

  1. Osiągnięcie wysokich wyników dokładności pomiarów GPS w obszarach z ograniczonym dostępem lub bez poprawek w czasie rzeczywistym (RTK/RTN).

  2. Import obserwacji z dowolnego odbiornika GNSS w formacie RINEX.

  3. Import obserwacji GNSS z innnych formatów.

  4. Intuicyjny interfejs użytkownika składający się z tabel, map i wykresów.

  5. Poprawę jakości danych GIS z odbiorników (tabletów/palmtopów) GPS.

  6. Używać SurveyGNSS na tle mapy z wektorami i stanowiskami.

  7. Wymianiać dane pomiarowe z innymi produktami Carlson jak SurvCE, SurvPC i Carlson Office.

SurveyGNSS jest przeznaczony do odbioru danych z dowolnego odbiornika GNSS w formacie RINEX. Co więcej, może również przyjąć obserwacje GNSS z coraz większej liczby formatów producentów jak Satlab, Novatel, Hemisphere GNSS, Altus / Septentrio i Javad. Dodatkowe formaty zostaną dodane w porozumieniu z producentami i wg. zapotrzebowania klientów. Carlson SurveyGNSS został opracowany we współpracy z firma WaSoft z Drezna w Niemczech, wg. sprawdzonej linii nowoczesnej technologii oprogramowania GNSS.

Współrzędne mierzonych punktów osnowy o wysokiej dokładności uzyskuje się za pomocą procesu wyrównania mierzonych punktów i obserwacji z bazowych odbiorników GPS/GNSS własnych lub z sieci stacji referencyjnych ASG-EUPOS lub innych komercyjnych.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl