Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Tachimetr bezlustrowy SET530R SOKKIA

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 7 995,00 zł 7995.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: SOKKIA
Kod produktu: SET530R

Opis

Tachimetr elektroniczny SOKKIA SET530R

- używany w bardzo dobrym stanie,

- z gwarancją miesięczną i certyfikatem dokładności ważnym rok,

- bezlustrowy pomiar odległości do 120m;
- klawiatura kodowa

- dokładność kątowa 5"/15cc,
- pamięć 10tys.pkt plus opcjonalna karta pamięci CF (do miliona punktów),
- bardzo dobra wodo- i pyłoszczelność IP66;
- bardzo bogate oprogramowanie:

Instrument posiada dużą pamięć wewnętrzną pozwalającą na pomiar około 10 000 współrzędnych lub obserwacji (tzn. że możemy pomierzyć 10 000 pikiet). Jeśli komuś nie wystarczyłaby pamięć wewnętrzna to możliwy jest do zainstalowania czytnik kart Compact Flash pozwalający na powiększenie pamięci do 128MB (ponad milion pikiet!!!). Pamięć podzielona jest na 10 zbiorów roboczych.

Ciekawą funkcją jest możliwość podczepiania do zbioru w którym pracujemy drugiego zbioru ze współrzędnymi. Pozwala to np. na utworzenie jednego zbioru z osnową w danym mieście i podczas pracy na konkretnym obiekcie korzystania ze punktów osnowy z „podczepionego” zbioru osnowy.

Tachimetry serii SETx30R posiadają różnorodne i zawansowane funkcje obliczeniowe, które pozwalają wykonać większość obliczeń w terenie.

Są to:

  • tyczenie odległości, współrzędnych i wysokości. Po wytyczeniu punkt możemy pomierzyć i zarejestrować aby porównać współrzędne wytyczone z nominalnymi

  • pomiar i rejestracja współrzędnych X, Y, Z

  • rejestracja stanowisk, pomiarów kąta, pomiarów kąta i odległości (danych do obliczenia pikiet), rejestracja jednocześnie obserwacji + współrzędnych.

  • pomiar czołówek – umożliwia pomiar od punktu bazowego, od kolejnych punktów, podaje pochylenie w procentach między kolejnymi punktami

  • pomiar pola powierzchni – SETx30RKT umożliwia obliczenie powierzchni zarówno z uzyskanych wcześniej współrzędnych jak i z mierzonych na bieżąco punktów (bez nawiązania). Można pomierzyć powierzchnie zarówno skośne jak i zredukowane.

  • pomiar niedostępnej wysokości (PNW) – pozwala na pomiar wysokości budynków, słupów, drzew itp. na podstawie pomierzonej do obiektu (za pomocą lustra) odległości i zmierzonego kąta pionowego.

  • wcięcie - można wykonać pomiaru kierunku i odległości na 2 – 10 punktów o znanych współrzędnych. Instrument wykonuje ścisłe wyrównanie metodą najmniejszych kwadratów podając błąd średni położenia punktu oraz błędy na poszczególnych mierzonych punktach

  • tyczenie z linii bazowej – umożliwia tyczenie punktów i linii z dowolnej linii bazowej, której współrzędne posiadamy poprzez podanie miary bieżącej i domiaru. Można to wykonać z dowolnego miejsca o znanych współrzędnych.

  • rzutowanie na linię bazową – pozwala na rzut dowolnego punktu na zdefiniowana linię bazową (odległość od punktu początkowego i od linii).

z certyfikatem dokładności -  po testowaniu i kalibracji.
* rejestracja wewnętrzna na  10.000 punktów, nieskończona liczba zbiorów (przy użyciu karty CF), w tym baza danych (współrzędne, osnowa, do tyczenia) dla punktów wgrywanych z komputera (CGEO, WINKALK itp.)
- instrukcja po polsku, oprogramowanie po polsku;

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl